herb BIP - Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego-

Lista pracowników

NAUCZYCIELE:

  1. Zbigniew Kamiński - dyrektor szkoły, naucz. dyplomowany, wychowawca świetlicy
  2. Anna Derezulko – naucz. zintegrowane kl I, naucz. wspomagający - naucz.dyplomowany
  3. Teresa Rugała- naucz. zintegr. kl.II, naucz. wspomagający, gimnastyka korekcyjna - naucz.dyplomowany
  4. Iwona Rogozińska- naucz.zintegr.kl.III, plastyka, naucz.dyplomowany
  5. Małgorzata Zagdan- Dymek- Oddział przedszkolny, nauczyciel wspomagający, naucz.dyplomowany
  6. Hanna Strelau- Kuszyńska- wych.kl.V, matemat.,przyroda - nauczyciel dyplomowany
  7. Lucyna Staszak- wych.kl.VI, j.polski -,naucz.dyplomowany
  8. Tomasz Kopyś- wych.kl.VII, informatyka, technika, naucz.dyplomowany
  9. Łukasz Cysewski- wych. kl. IV j.angielski, muzyka, naucz.dyplomowany
  10. Zdzisław Snopek – wych.fizyczne,naucz.dyplomowany
  11. Bożena Iwańska- pedagog, biblioteka, język kaszubski,WDŻ - naucz.dyplomowany
  12. ks. Andrzej Osowski- religia, naucz.kontraktowy
  13. Beata Wawrzyniak - logopeda, rewalidacja, wczesne wspomaganie - naucz. dyplomowany
  14. Agnieszka Borowicz- pedagog, świetlica, naucz.kontraktowy
  15. Daria Sawka- Punkt Przedszkolny, naucz.kontraktowy
  16. Beata Kaliszewska- Punkt Przedszkolny, naucz. mianowany
  17. Agnieszka Koper – Chmiel – Punkt Przedszkolny, naucz. kontraktowy, urlop macierzyński
  18. Magdalena Wojtczak - Punkt Przedszkolny, naucz. kontraktowy
  19. Izabela Heromin - rewalidacja, naucz. wspom., wczesne wspomaganie rozwoju - naucz.kontraktowy
  20. Edyta Mirańska – Integracja sensoryczna,naucz. kontraktowy
  21. Grażyna Gazicka - integracja sensoryczna, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju - naucz.dyplomowany
  22. Aleksandra Kapusz – integracja sensoryczna, geografia - naucz, kontraktowy
  23. Małgorzata Brejt-Banaszak - Biologia, chemia, świetlica - naucz. dyplomowany
  24. Emanuela Dybaś - Język niemiecki, świetlica - naucz. dyplomowany
  25. Magdalena Kryńska - Fizyka, świetlica - naucz. dyplomowany
  26. Agnieszka Hinc - doradca zawodowy
  27. Paulina Pertkiewicz - wychowanie fizyczne, świetlica
  28. Sylwia Nowakowska - historia, religia, historia własna - naucz. dyplomowany
  29. Anna Wolska - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolny

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  1. Mira Ławrynowicz - sekretarz
  2. Ewa Okrój -  kucharka
  3. Alicja Sidor - woźna
  4. Adam Kowalczyk - konserwator
  5. Izabela Lemańska - woźna oddziałowa
  6. Kamila Derezulko- woźna oddziałowa
  7. Ewelina Ciok - , woźna oddziałowa
  8. Joanna Winiarczyk - sprzątaczka
  9. Anna Wolska- pomoc nauczyciela przedszkola
  10. Malwina Nieznalska - sprzątaczka
  11. Leszek Rugała - woźny, konserwator
  12. Kamila Derezulko - woźna oddziałowa

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Cysewski 03-04-2008 15:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Cysewski 03-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Cysewski 01-12-2017 12:12