eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.
Lista pracowników
NAUCZYCIELE:
- Zbigniew Kamiński - dyrektor szkoły, naucz. dyplomowany, wychowawca świetlicy,
- Danuta Gonera- wicedyrektor szkoły, naucz. dyplomowany, integracja sensoryczna,
- Brejt- Banaszak Małgorzata- bilogia, chemia, przyroda
- Chmiel Agnieszka- nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Cysewski Łukasz- muzyka, j. angielski, wychowawca kl. 8
- Dadan- Rzeszutek Dominika- j. polski, terapia, logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju
- Derezulko Anna- nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna kl. 2
- Dybaś Emanuela- j. niemiecki
- Gazicka Grażyna- integracja sensoryczna
- Górecka Liliana- matematyka,
- Heromin Izabela- rewalidacja
- Hinc Agnieszka- pedagog, doradztwo zawodowe
- Iwańska Bożena- pedagog, biblioteka, j. kaszubski, rewalidacja, wychowanie do życia w rodzinie
- Janeczko Magdalena- nauczyciel punktu przedszkolnego
- Kaliszewska Beata- nauczyciel współorganizujący kształcenie, wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja
- Kamińska Jolanta- logopeda, terapia
- Kapusz Aleksandra- integracja sensoryczna
- Kawka Alicja- nauczyciel punktu przedszkolnego, język angielski
- Kołtuniak Monika- nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
- Kopyś Tomasz- informatyka, technika, zajęcia komputerowe
- Kryńska Magdalena- fizyka, matematyka
- Laszczyk Katarzyna- wychowanie fizyczne, świetlica
- Łyczek Anna- edukacja wczesnoszkolna kl.1, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozowju
- Murawiejko Marta- geografia, świetlica
- Nowakowska Sylwia- historia, WOS, religia, edukacja dla bezpieczeństwa, regionalizm, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. 7
- Ornowska Agnieszka- świetlica, pedagog, nauczyciel punktu przedszkolnego
- Osowski Andrzej- religia
- Piekarska Paulina- wychowanie fizyczne, integracja sensoryczna, wychowawca klasy 6
- Rawska Ewelina- wychowanie fizyczne, świetlica, gimnastyka korekcyjna
- Rogozińska Iwona- plastyka, edukacja wczesnoszkolna
- Rugała Teresa- edukacja wczesnoszkolna kl. 3, gimnastyka korekcyjna, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju, nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Sawka Daria- nauczyciel punktu przedszkolnego, logopeda
- Skoneczna Monika- nauczyciel punktu przedszkolnego
- Staszak Lucyna- j. polski, biblioteka
- Środa Barbara- religia, plastyka, nauczyciel punktu przedszkolnego
- Walaszczyk Martyna- edukacja wczesnoszkolna kl.2, język niemiecki
- Wawrzyniak Beata- logopeda, rewalidacja
- Węcaławik Aleksandra- nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Wojtczak Magdalena- nauczyciel punktu przedszkolnego, wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja
- Vatulia Iryna- psycholog, rewalidacja
- Zadka Aneta- nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju
- Zagdan- Dymek Małgorzata - nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
- Adamiak Aleksandra- pomoc nauczyciela
- Derezulko Kamila- pomoc nauczyciela
- Dudek Anna- pomoc nauczyciela
- Kickmunter Anna- masażysta/ opiekun dzieci
- Kudosz Agata- pomoc nauczyciela
- Lemańska Izabela- sekretarz szkoły
- Łyczek Justyna- pomoc nauczyciela
- Majewska Joanna- starszy referent
- Małek Żaneta- pracownik gospodarczy
- Miłek Agnieszka- pomoc nauczyciela
- Pilecka Katarzyna- sprzątaczka
- Płoszaj Dorota- pomoc nauczyciela
- Rugała Zofia- sprzątaczka
- Rugała Leszek- woźny, konserwator
- Tęcza Beata- pomoc administracyjna
- Trebik Krystyna- sprzątaczka
- Winiarczyk Joanna- pomoc kuchenna
- Wolska Anna- pomoc nauczyciela
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Łukasz Cysewski | 03-04-2008 15:46 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Łukasz Cysewski | 03-04-2008 |
Ostatnia aktualizacja: | Łukasz Cysewski | 18-02-2010 12:51 |